4099 3340 066

رزرو نوبت و مشاوره

لمینت دندان در خرم آباد

لبخند زیبا امروزه آرزوی هر شخصی است که به وسیله لمینت دندان به واقعیت پیوسته است و طرفداران بسیار پروپا قرصی پیدا کرده است. به لمینت های دندان (Dental Laminate)  گاهی برخی از متخصصان به آن ونیز (Venner) نیز می گویند. لمینت دندان به لایه نازکی از روکش گفته می شود که با دندان های شما همرنگ است و برای لبخند های زیبا و طولانی شما طراحی شده است. اگر قصد دارید لبخند زیبا شما دوباره برروی لب هایتان بیاید می توانید لمینت دندان در خرم آباد را با متخصص دکتر محمدی اصل تجربه کنید.

لمینت دندان در خرم آباد
لمینت دندان

زمانی که لمینت ها بر روی دندان های شما قرار می گیرد، می تواند باعث شادی شما با تغییر رنگ مورد علاقه و ظاهر بهتر دندان های شما شود. لمینت ها به غیر از مزایا ظاهری، فواید دیگری نیز دارد که می توان به قدرت بیشتر نسبت به مینای دندان اشاره کرد و باعث پنهان کردن ناهمواری های دندان های شما می شود.

انواع لمینت دندان در خرم آباد
لمینت دندان در خرم آباد به دو دسته تقسیم می شوند

لمینت دندان کامپوزیتی

لمینت کامپوزیتی در خرم آباد

لمینت های کامپوزیتی به دلیل ضخامت کم و تنوع رنگی بالا و عدم نیاز به تراشیدن دندان توانسته توجه بشتر افراد را به خود جلب کند. یکی دیگر از ویژگی های لمینت های کامپوزیتی اصلاح طرح لبخند شما با توجه به فرم فیزیکی صورت شما است. که شما می توانید از خدمات لمینت دندان در خرم آباد بهره مند شوید.

لمینت دندان سرامیکی

لمینت دندان سرامیکی در خرم آباد

لمینت ها یا همان ونیر سرامیکی نسبت به لمینت های کامپوزیتی هزینه بیشتری دارند و در بیشتر شرایط نیاز به تراش برای فرم دهی دارد. این نوع لمینت های سرامیکی را معمولا در لابراتور های مخصوص درست می کنند اما از نظر جنس و شفافیت تنوع بیشتری دارند که یکی از ملاک های ظاهری برخی از افراد می باشد. لمینت های سرامیکی به دلیل کیفیت بیشتر و ماندگاری بالا برای افراد بسیار مناسب است.

کاربرد لمینت دندان در خرم آباد

لمینت دندان در خرم آباد برای افرادی مناسب است که قصد دارند اشکالات و عیوب دندان های خود را بپوشانند. لمینت دندان در خرم آباد را برای شرایط دندان های روبه رو می توان مورد استفاده قرار داد.

چه کسانی نمی توانند از لمینت دندان در خرم آباد استفاده کنند ؟

مزایا لمینت دندان در خرم آباد

عدم تهاجمی بودن لمینت دندان

برای نصب لمینت دندان در خرم آباد نسبت به روش های دیگر کمتر به تراش تاج دندان ها نیاز است و آسیب قابل توجهی به دندان های شما خواهد رساند. 

اصلاح طرح لبخند شما

همان طور که در بخش های قبلی مطالعه کردید با استفاده از لمینت دندان در خرم آباد لبخند شما جذاب تر خواهد شد. لمینت دندان با پوشاندن زردی دندان ها اعتماد به نفس بیشتری به شما خواهد داد.

طبیعی بودن لمینت دندان

یکی از مهم ترین ویگی های لمینت دندان در خرم آباد طبیعی بودن آن است. شما می توانید با توجه به تنوع رنگی لمینت ها نزدیک ترین ررنگ به دندان های خود را پیدا کنید.

طول درمان کم

شما برای اجرای لمینت دندان در خرم آباد نیازی ندارید دو یا چند بار به دندان پزشک خود مراجعه کنید و می توانید لمینت دندان در خرم آباد را یک روزه و طی یک جلسه انجام دهید.

مشکلات و عوارض لمینت دندان در خرم آباد

همان طور که می دانید هیچ کاری بدون عواقب و عواض نبوده، لمینت دندان نیز از این قاعده مستثنی نیست و شما با انجام آن دیگر نمی توانید از موارد زیر بهره مند شوید. در ادامه مشکلات و عوارض لمینت دندان را کنار هم مورد بررسی قرار خواهیم داد.

امکان ترمیم وجود ندارد

طول عمر 5 تا 10 سال

حساسیت های دهان و لثه

حساسیت بالای انجام فرآیند

هزینه یا قیمت بالا

مراحل فرایند لمینت دندان خرگوشی در خرم آباد

برای اینکه بتوانید دندان های خود را به صورت خرگوشی لمینت در خرم آباد کنید لازم است در مرحله اول، دکتر از دندان ها و فرم فک شما عکس برداری یا اسکن انجام دهد تا بتواند به بهترین سکل ممکن لمینت دندان را برای شما اجرا کند. همان طور که در بخش های مختلف گفته شد لمینت دندان روکش هایی هستند که با دندان های طبیعی ما شباهت بسیاری دارند. دکتر متخصص برای اینکه بتواند به بهترین نحو دندان های شما را روکش کند لازم است لمینت ها را مطابق دندان های شما تهیه کند. در مرحله بعدی دکتر دندان پزشک به فرم دهی دندان های شما می پردازد تا فضای کافی را برای لمینت دندان شما ایجاد کند.

تا زمانی که روکش های خرگوشی شما آماده شود، دکتر از روکش های موقت استفاده می کند. دکتر با انجام این کار می تواند نتیجه پایانی و مشابه را مورد بررسی قرار دهد و مشکلات لمینت های دائمی را تصحیح کند. برای اینکه لمینت ها یا روکش ها به صورت دائمی به دندان های شما بچسبند نیاز است دندان ها به طور کامل صیقل داده شوند تا دندان ها ارتباط بیشتری با لمینت های دندان برقرار کنند. در مرحله پایانی با استفاده از پرتو لیزر ها لمینت دندان خرگوشی در خرم آباد را برای شما توسط پزشک نصب خواهد شد و اینجا کار لمینت دندان خرگوشی شما به پایان می رسد.

لومینیزر دندان چیست و چه تفاوتی با لمینت دندان در خرم آباد دارد؟

لومینیزر دندان چیست و چه تفاوتی با لمینت دندان در خرم آباد دارد؟

طبق بررسی های انجام شده سوالی که بیشتر افراد از کلینیک های دندان پزشکی می پرسند این که که آیای لمینت دندان در خرم آباد بهتر است یا لومینیزر؟ قاعدتا هنگامی که متخصص دندان پزشک قصد دارند لمینت های سرامیکی را برای بیماران انجام دهند از روش های خاص خودشان استفاده می کنند. یکی از این روش های خاص نتراشیدن و دستکاری نکردن دندان ها است که برای لومینیزر ها بسیار مناسب و قابل اجراست. پزشکان متخصص به این روش ونیر بدون تراش نیز می گویند. در نتیجه می توان گفت لومینیزر یک نوع برند است که برای نصب آن نیاز به تراش نیست.

شباهت های لومینیزر با لمینت دندان

تقاوت های لمینت دندان و لومینیزر ها

بهترین متخصص و دکتر لمینت دندان در خرم آباد

امروزه با افزایش متخصصان دندان پزشک، بسیاری از افرادی که قصد دارند دندان های خود را لمینت در خرم آباد کنند، نمی دانند چه به کدام پزشک متخصص مراجعه کنند. شما می توانید با مشاهده نمونه کار های دکتر دندان پزشک و دیدن سایت پزشک متخصص از مراجعه به دکتر متخصص مطمئن شوید و می توانید این کار را با نمونه کار های دکتر محمدی اصل آغاز کنید.  دکتر محدی اصل دارای سالها سابقه در کاشت ایمپلنت دندان در خرم آباد و لیمینت دندان است که در تلاش است خنده های شما جذاب تر از همیشه شود.

قیمت لمینت دندان در خرم آباد

قیمت لمینت دندان در خرم آباد با توجه به نیاز های ظاهری و مواد استفاده شده برای لمینت دندان ها متفاوت است. بنابراین نمی توان بدون مشاوره و ویزیت دکتر متخصص قیمت دقیق لمینت دندان در خرم آباد را بیان کرد. شما می توانید با مراجعه به دکتر محمدی اصل از بهترین موادهای لمینت با بهترین قیمت یهره مند شوید.