4099 3340 066

رزرو نوبت و مشاوره

ایمپلنت دندان در خرم آباد

کاشت ایمپلنت دندان در خرم آباد یکی از کار های بسیار مهم برای افرادی است که به دلایل مختلف دندان خود را از دست داده اند. با پیشرفت تکنولوژی دندان های مصنوعی با نام جدید ایمپلنت پدید آمده است که به شما کمک می کند دوباره لبخند زیبای خود را بدست آورید. اگر شما نیز قصد دارید جای دندان جالی خود را با ایمپلت پر کنید، ممکن است با توجه به مدل های فراوان و کیفیت های گوناگون در انتخاب ایمپلنت سردرگم شده باشید. دکتر آقای محمدی اصل متخصص جراحی فک و ایمپلنت در خرم آباد است که می تواند در رابطه با ایمپلنت اطلاعات ارزنده و ارزشمندی را در اختیار شما قرار دهد.

ایمپلنت دندان در خرم آباد

ایمپلنت دندان چیست؟

ایمپلنت از نوعی پایه های تیتانیومی تشکیل شده است که به علت سازگاری عالی آنها با استخوان فک می تواند بهترین جایگزین برای دندان های شما باشد. همان طور که در بخش پیشین گفتیم ایمپلنت های مختلفی در بازار موجود هستند که می توان آنها را بر اساس پاسخ بافت های فک به ایمپلت تایین نمود. کاشت ایمپلنت در خرم آباد به 3 روش تخصصی، نیمه تخصصی و غیر تخصصی انجام می شود.

ایمپلنت غیر تخصصی

مراحل انجام کاشت و قرار دادن روکش دندان توسط دندان پزشک عمومی صورت می گیرد.

ایمپلنت تخصصی

در این روش از ایمپلنت دندان در خرم آباد، عملیات کاشت ایمپلنت توسط جراح فک و صورت انجام می شود و مرحله روکش دندان توسط متخصص پروتز انجام می شود که به این روش از ایمپلنت در خرم آباد، ایمپلنت تخصصی گفته می شود.

ایمپلنت نیمه تخصصی

مراحل کاشت ایمپلنت و روکش دندان توسط پزشک متخصص انجام می شود.

فواید کاشت ایمپلنت در خرم آباد

فواید کاشت ایمپلنت در خرم آباد

در این روز ها افراد زیادی برای کاشت ایمپلنت در خرم آباد به دندان پزشکی مراجعه می کنند؛ چرا که ایمپلنت ها همان طور که گفته شد بهترین جایگزین برای دندان های از دست رفته است. برخی از ویژگی و فواید استفاده از ایمپلنت در خرم آباد به صورت زیر می باشد.

دائمی بودن ایمپلنت دندان در خرم آباد

دائمی بودن

زمانی که ایمپلنت ها به موفقیت جایگزین دندان های شما شدند، می توانید از آنها مانند دندان های معمولی خود استفاده کنید. ایمپلنت ها با ترکیب شدن با دندان ها می توانند دوام بیشتری داشته باشند و از آنها برای سالیان سال استفاده کرد.

نگه داری آسان ایمپلنت دندان

نگه داری آسان

 ایمپلنت ها را می توان مانند دندان ها مسواک زد و نخ دندان کشید. البته که این دندان ها پوسیده نمی شوند اما لثه و دندان های اطراف آن با حملات باکتری های آسیب پذیر هستند. با مراقبت های ساده از ایمپلنت ها و دندان هایتان از بروز هر گونه مشکل جلوگیری کنید

تعویض راحت ایمپلنت دندان در خرم آباد

تعویض راحت

یکی از ویژگی های مهم ایمپلنت این است که از سه قسمت مجزا تشکیل شده اند که شامل ریشه، اباتمنت و روکش می شوند. این سه قسمتی که به صورت مجزا در فک کار شده اند کمک می کنند تا در صورت شکستگی یا هر مشکل دیگر بتوانید براحتی آن را تعویض کنید. 

سالم ماندن استخوان فک با ایمپلنت دندان

سالم ماندن استخوان فک

ایمپلنت دندان در خرم آباد تنها روش برای جای خالی دندان های از دست رفته ما است که استخوان فک را به طور فعال مورد استفاده قرار می دهد. از آن رو که ریشه یا همان پست تیتانیومی با فک جوش می خورد، استخوان را ترمیم می کند و مانع تخریت آن می شود. این امر باعت می شود تا استخوان فک ما سالم تر بماند.

ایمپلنت دندان ها برای همه گروه سنی مناسب نیست، اما در بخش زیرین افرادی که می توانند از ایمپلنت دندان در خرم آباد بهره ببرند اشاره خواهیم کرد

عوارض ایمپلنت دندان در خرم آباد

زمانی که شما به پزشک غیر متخصص برای کاشت ایمپلنت در خرم آباد مراجعه می کنید، ممکن است دندان های دیگر آسیب ببینند و یا با شکستگی فک مواجه شوید. اما در صورتی که به پزشک متخصصی مانند آقای دکتر محمدی اصل مراجعه کنید دیگر چنین مشکلاتی برای شما پیش نخواهد آمد.

عوارض ایمپلنت دندان در خرم آباد

انواع ایمپلنت دندان

ایمپلنت هایی که دکتر محمدی اصل در خرم آباد برای فک شما استفاده می کند از بهترین نوع ایمپلنت غیر آسیایی است و دارای مدرک معتبر می باشد که در صورت درخواست بیمار برای استفاده این نوع ایمپلنت قابل استفاده می باشد. البته این موضوع به این معنا نیست که ایمپلنت های کره ای کیفیت خوبی ندارند بلکه در کلینیک دکتر محمدی اصل از ایمپلنت های اروپایی و آمریکایی استفاده می شود.

انواع ایمپلنت ها بر اساس متصل کننده ها

ایمپلنت بر اساس ظاهری

انواع اتیمپلنت بر اساس ظاهر

ایمپلنت های داخل استخوان ها به چند نوع مانند پیچی، رزوه ای، استوانه ای، صاف و همچنین تیغه ای تقسیم می شوند که امروزه بیشتر از نوع پیچی برای ایمپلنت دندان در خرم آباد استفاده می شود.

تکنولوژی سطح ایمپلنت

تکنولوژی سطح ایمپلنت​ در خرم آباد

شرکت های بسیاری قصد دارند ایمپلنت دندان تولید کنند. اما آن چیزی که سبب متمایز شدن ایمپلنت دندان می شود، تکنولوژی سطح ایمپلنت دندان است. ایمپلنت هایی که دکتر محمدی اصل مورد استفاده قرار می دهد، دارای تکنولوژی سطح انحصاری می باشد و در دراز مدت از کیفیت خود را از دست نخواهد داد.

سوالات متداول

یکی از سوالاتی که بسیاری از افراد از کلینیک های دندان پزشکی می پرسند این است که فرآیند ایمپلنت دندان در خرم آباد چقدر طول می کشد؟ در پاسخ این سوال دکتر محموی اصل می فرمایند این عملیات مانند دیگر جراحی های زیبایی طول می کشد تا فرآیند ایمپلنت از مشاوره تا بهبودی لثه کامل شود. البته این موضوع به بافت های لثه بیمار بستگی دارد و برای هر فردی متفاوت است.

پروسه قرار گیری ایمپلنت دندان در خرم آباد معمولا در 3 مرحله کلی صورت می گیرد که همان طور در پراگراف قبلی گفتیم ممی تواند برای هر شخصی بسته به سلامت سایر دندان ها و لثه متفاوت باشد. اما می توانیم تخمین بزینم که هر واحد ایمپلنت دندان در خرم آباد 6 الی 8 ماه طول میکشد تا کامل شود. البته این مدت زمان تقریبی برای افرادی است که کاملا قصد ایمپلنت دندان را دارند و می خواهند همه دندان های خود را تبدیل به ایمپلنت کنند.

به گفته بهترین متخصص ایمپلنت آقای دکتر محمدی اصل، یکی از بارز ترین دلایل مراجعه بیماران برای ایمپلنت دندان در خرم آباد، زیباتر شدن دهان و افزایش اعتماد به نفس افراد است. شما با کشیدن دندان ها فک خود شروع به تحلیل شدن می کند، اما با کاشت ایمپلنت در خرم آباد از این موضوع جلوگیری میکنید. شما می توانید با کاشت ایمپلنت به راحتی و مانند دندان های طبیعی خود غدا بجوید. برخی از افراد با کشیدن دندان، نحوی صحبت کردنشان تغییر می کند، اما با کاشت ایمپلنت این مشکل نیز مانند مشکلات دیگر رفع خواهد شد.

بعد از مراجعه به دکتر متخصص ایمپلنت در خرم آباد اولین سوالی که به ذهن بیمار خطور می کند این است که قرار دادن ایمپلنت درون فک چقدر درد دارد؟ در پاسخ این سوال دکتر محمدی اصل فرموده است، نوع جراحی دندان شما تایین می کند که چه میزان دردی دارید. برای مثال اگر شما برای یک واحد دندان قصد ایمپلنت را دارید به دلیل اینکه فک سالمی دارید درد کمتری را تجربه خواهید کرد. اما اگر به ایمپلنت های بیشتری نیاز دارید باید انتظار درد بیشتر را نیز داشته باشید.